Pojemnik do przechowywania i transportu narzędzi i akcesoriów – Truck ToolBox

Skrzynie Truck ToolBox to idealne rozwiązanie do przechowywania oraz transportu różnego rodzaju narzędzi oraz innych drobnych akcesoriów.

Trwałość – mocna i sztywna konstrukcja, wysokiej jakości polietylen użyty do produkcji i nowoczesna technologia formowania obrotowego sprawiają, że produkty te są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Skrzynia jest odporna na promieniowanie UV i nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych.

Ekologia – Truck Toolbox jest wykonany z materiałów odnawialnych, co umożliwia stuprocentowy recykling zużytych wyrobów i ponowne wykorzystanie surowca.

Estetyka – skrzynie posiadają specjalnie zaprojektowane krawędzie, które zapobiegają przedostawaniu się wody do skrzyni, oraz pokrywę umożliwiającą gromadzenie się na niej wody deszczowej. Dodatkowo pokrywa zamocowana jest na trzech specjalnych zawiasach, które zatrzymują ją po otwarciu w górze i pozwalają na bezproblemowe otwieranie skrzyni dostawionej do ściany. Skrzynia wyposażona jest w dwa stalowe zamknięcia, umożliwiające dodatkowo zamocowanie kłódki, co pozwala bezpiecznie przechowywać cenniejsze narzędzia i chroni je przed osobami nieupoważnionymi.

Funkcjonalność – Truck Toolbox można podnosić za pomocą wózka widłowego przy wykorzystaniu specjalnych gniazd umieszczonych na spodzie skrzyni lub za pomocą uchwytów znajdujących się po bokach. Wygodne i bezpieczne składowanie skrzyń – maksymalnie do trzech sztuk – umożliwiają specjalne gniazda.

Katalog produktów do pobrania
Pojemniki na narzedzia TruckToolBox.pdf

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym pracownikiem:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami.